+38 (067) 299-70-48
+38 (067) 837-58-58
+38 (067) 551-85-88
+38 (066) 198-42-08
+38 (063) 593-45-26
Заказать звонок
Російська Українська

Категории
Поиск товара:
Не нашли нужное?

Про магазин

" – територія бездоганної якості
Магазин «Укрелектро» працює на вітчизняному ринку понад 5 років та спеціалізується на продажу електро- та бензоінструменту. Широкий перелік високоякісної техніки від провідних світових виробників, а також прийнятний рівень цін дозволяють нам стверджувати, що будь-яка покупка в нашому магазині буде відповідати найвищим стандартам якості і задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів.
Чому вам слід обрати саме наш магазин ?
Однією з головних переваг співпраці з магазином «Укрелектро» і те, що це товар ми закуповуємо безпосередньо в офіційних представників передових марок цієї галузі. Пряма співпраця з постачальниками особливо цінна ще й тому, що електро- та бензоінструмент відноситься до тієї категорії продукції, яка з кожним роком активно вдосконалюється та модернізується, саме для того, щоб максимально полегшити роботу у відповідній сфері. Закупівля зі складу офіційних виробників дозволяє нам завжди мати повний перелік новинок, а також з легкістю підібрати товар, що підходить для певної категорії робіт.
Крім того, варто відзначити, що Асортимент нашої продукції призначений для широкої аудиторії споживачів. З цієї причини наші фахівці зможуть надати кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі покупки, як досвідченим професіоналам, так і любителям-початківцям. Ми працюємо зі світовими виробниками, які випускають спеціалізоване обладнання не тільки для проведення невеликих ремонтних робіт по дому, але й з такими визнаними титанами, як, наприклад, Husqvarna, Sparky Professional або DeWalt, які виготовляють високоякісний професійний інструмент для промислових та побутових потреб. Незалежно від майбутнього місця експлуатації, все обладнання доступне в нашому магазині, призначене для комфортної роботи, а також оснащене зрозумілою системою навігації та управління. Високі параметри безпеки та простота використання – основні характеристики кожного окремого інструменту. Тому, якщо ви ще знаходитеся в пошуку надійного та кваліфікованого продавця спеціалізованої електро- та бензотехніки, магазин «Укрелектро» – завжди до ваших послуг!
Цінова політика і гарантії
Цінова політика нашого магазину така, що , купуючи будь-який електро- та бензоінструмент в «Укрелектро», ви гарантовано отримуєте найкращу ціну в Україні. Досягти такої вигідної позиції для кожного покупця вдається саме завдяки закупівлі товарів безпосередньо зі складу постачальників. Ми працюємо виключно з офіційними представниками відомих світових брендів, не користуючись при цьому послугами посередників, даючи цим клієнтам можливість придбати навіть найдорожчий товар за мінімальною для України ціною. Крім того, для зручності наших покупців ми запровадили гнучку систему замовлення та оплати. Так, замовивши будь-яку позицію товару в «Укрелектро», наші клієнти самостійно зможуть обрати спосіб доставки та оплатити обладнання, безпосередньо при його отриманні, маючи при цьому можливість ознайомитися з комплектацією та загальним станом товару. Вартість доставки кожного замовлення розраховується виключно в індивідуальному порядку і залежить не тільки від пункту призначення, а й від габаритів обраної продукції.
Всі категорії обладнання, представлені в магазині «Укрелектро», продаються з офіційною гарантією виробника, а також, у разі потреби, можуть бути замінені або повернуті назад, згідно із затвердженим порядком. 
Інструмент від «Укрелектро» – це стовідсоткова надійність, гарантована якість та бездоганний рівень роботи!

 

«Ukrelectro» – територія бездоганної якості

Магазин « Ukrelectro » працює на вітчизняному ринку понад 5 років та спеціалізується на продажу електро- та бензоінструменту. Широкий перелік високоякісної техніки від провідних світових виробників, а також прийнятний рівень цін дозволяють нам стверджувати, що будь-яка покупка, здійснена в нашому магазині, буде відповідати найвищим стандартам якості та задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів.

Чому вам слід обрати саме наш магазин?

Однією з головних переваг співпраці з магазином « Ukrelectro » і те, що це товар ми закуповуємо безпосередньо в офіційних представників передових марок цієї галузі. Пряма співпраця з постачальниками особливо цінна ще й тому, що електро- та бензоінструмент відноситься до тієї категорії продукції, яка з кожним роком активно вдосконалюється та модернізується, саме для того, щоб максимально полегшити роботу у відповідній сфері. Закупівля зі складу офіційних виробників дозволяє нам завжди мати у своєму розпорядженні повний перелік новинок, а також з легкістю підібрати товар, що підходить для певної категорії робіт.

Крім того, варто зазначити, що асортимент нашої продукції призначений для широкої аудиторії споживачів. З цієї причини наші фахівці зможуть надати кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі покупки, як досвідченим професіоналам, так і любителям-початківцям. Ми працюємо зі світовими виробниками, які випускають спеціалізоване обладнання не тільки для проведення невеликих ремонтних робіт по дому, але й з такими визнаними титанами, як, наприклад, Husqvarna, Sparky Professional або DeWalt, які виготовляють високоякісний професійний інструмент для промислових та побутових потреб. Незалежно від майбутнього місця експлуатації, все обладнання доступне в нашому магазині, призначене для комфортної роботи, а також оснащене зрозумілою системою навігації та управління. Високі параметри безпеки та простота використання – основні характеристики кожного окремого інструменту. Тому, якщо ви ще знаходитеся в пошуку надійного та кваліфікованого продавця спеціалізованої електро- та бензотехніки, магазин « Ukrelectro » – завжди до ваших послуг!

 

Цінова політика та гарантії

Цінова політика нашого магазину така, що, купуючи будь-який електро- та бензоінструмент в « Ukrelectro », ви гарантовано отримуєте найкращу ціну в Україні. Досягти такої вигідної позиції для кожного покупця вдається саме завдяки закупівлі товарів безпосередньо зі складу постачальників. Ми працюємо виключно з офіційними представниками відомих світових брендів, не користуючись при цьому послугами посередників, даючи цим клієнтам можливість придбати навіть найдорожчий товар за мінімальною для України ціною. Крім того, для зручності наших покупців ми запровадили гнучку систему замовлення та оплати. Так, замовивши будь-яку позицію товару « Ukrelectro », наші клієнти самостійно зможуть вибрати спосіб доставки та оплатити обладнання, безпосередньо при його отриманні, маючи при цьому можливість ознайомитися з комплектацією та загальним станом товару. Вартість доставки кожного замовлення розраховується виключно в індивідуальному порядку і залежить не лише від пункту призначення, а й від габаритів обраної продукції.

Всі категорії обладнання представлені в магазині « Ukrelectro », продаються з офіційною гарантією виробника, а також, у разі потреби, можуть бути замінені або повернуті назад, згідно з затвердженим порядку.

Інструмент від « Ukrelectro » – це стовідсоткова надійність, гарантована якість та бездоганний рівень роботи!

 

Интернет магазин электро- и бензоиструмента Ukrelectro, улица Маршала Гречка, 9, Киев, Украина +38 (067) 299-70-48 +38 (067) 837-58-58 +38 (067) 551-85-88 +38 (066) 198-42-08
+38 (063) 593-45-26